Lista de socios

Aquí puedes consultar la lista de socios de nuestra asociación:

Adriana Gascó

Dantzaria / Bailarina

Aiala Echegaray

Koreografa, Dantzaria, Irakaslea / Coreógrafa, Bailarina, Profesora

Aiert Beobide

Dantzaria, Koreografoa, Irakaslea / Bailarín, Coreógrafo, Profesor

Ainhoa Izagirre

Dantza Irakaslea, Yoga eta Gyrokinesis / Profesora de Danza, Yoga y Gyrokinesis

Alicia Gómez

Dantza Profesionala eta Hezkuntza Psicologia / Profesional de la Danza y Psicología de la Educación

Amaia Navascués

Koreografa eta Dantzaria / Coreógrafa y Bailarina

Amparo Badiola

Koreografa eta Dantzaria / Coreógrafa y Bailarina

Ana Capilla

Irakaslea, Dantzaria eta Koreografa / Profesora, Bailarina y Coreógrafa

Ana Remiro

Dantzaria, Irakaslea eta Kritikaria / Bailarina, Profesora y Crítica

Ana Revuelta

Hezkuntza Kulturaleko Bitartekaria / Mediadora Educación Cultural

Ana Rosa Tercero

Dantza Klasikoko pedagogian Lizentziatua / Licenciada en pedagogía de la Danza Clásica

Arantza Balentziaga

Banatzailea eta Kudeatzailea / Distribuidora y Gestora

Aritz López

Dantzaria / Bailarín

Asier Zabaleta

Koreografoa eta Dantzaria / Coreógrafo y Bailarín

Atxarte López de Muniain

Sortzailea, Irakaslea eta Kudeatzailea / Creadora, Profesora y Gestora

Beatriz Gazkez

Beatriz Ledesma

Koreografa, Dantzaria eta Irakaslea / Coreógrafa, Bailarina y Profesora

Begoña Krego

Koreografa eta Dantzaria / Coreógrafa y Bailarina

Begoña Zabala

Irakaslea / Profesora

Blanca Arrieta

Koreografa eta Dantzaria / Coreógrafa y Bailarina

Blanca Calvo

Koreografa eta Dantzaria / Coreógrafa y Bailarina

Carla Fernandez

Irakaslea, Zuzendaria, Dantzaria eta Koreografa / Profesora, Directora, Bailarina y Coreógrafa

Cecilia De Madrazo Abad

Hezitzailea eta Dantza Klasikoko eta Garaikideko Koreografa / Docente y Coreógrafa de Danza Clásica y Contemporánea

Cristina Ortiz

Edurne Goldaracena

Zuzendaria, Dantzaria, Irakaslea eta Koreografa / Directora, Bailarina, Profesora y Coreografa

Edurne Martínez

Interpretaria, Koreografa eta Irakaslea / Intérprete, Coreógrafa y Profesora

Eire Vila

Zuzendaria, Dantzaria, Irakaslea, Ikertzailea / Directora, Bailarina, Profesora, Investigadora

Eneko Balerdi

Sortzailea, Interpretaria eta Irakaslea / Creador, Intérprete y Profesor

Eneritz Zeberio

Dantza Garaikidea, Dantza Bertikala / Danza Contemporánea, Danza Vertical

Estitxu Zaldua Domingo

Sortzailea, Irakaslea eta Dantzaria / Creadora, Profesora y Bailarina

Eva Guerrero

Zuzendaria, Koreografa, Interpretaria, Kudeatzailea eta Irakaslea / Directora, Coreógrafa, Intérprete, Gestora y Profesora

Faustino Aranzabal

Dantza Tradizionaleko Irakaslea / Profesor de Danza Tradicional

Fernando Saenz de Ugarte

Kudeatzaile Kulturala / Gestor Cultural

Gabriel Ocina

Antzezlea, Kudeatzaile Kulturala / Actor, Gestor Cultural

Garazi López de Armentia

Gari Otamendi

Komunikazioa, Kudeaketa, Dantzaria, Musikaria eta Irakaslea / Comunicación, Gestión, Bailarín, Músico y Profesor

German Jauregi

Koreografoa, Dantzaria eta Irakaslea / Coreógrafo, Bailarín y Profesor

Gloria Peón

Dantzaria eta Irakaslea / Bailarina y Profesora

Graciela Orio Ruiz

Irakaslea / Profesora

Helena Golab

Koreografa, Dantzaria eta Irakaslea / Coreógrafa, Bailarina y Profesora

Ibon Salvador

Koreografoa eta Interpretaria / Coreógrafo e Intérprete

Idoia Zabaleta

Koreografa eta Dantzaria / Coreógrafa y Bailarina

Idurre Azkue

Interpretaria eta Koreografa / Intérprete y Coreógrafa

Igor de Quadra

Koreografoa, Dantzaria, Kudeatzailea eta Irakaslea / Coreógrafo, Bailarín, Gestor y Profesor

Igor Urzelai

Iñaki Fortún

Sortzailea, Dantzaria eta Irakaslea / Creador, Bailarín y Profesor

Ines Uriarte

Dantzaria eta Irakaslea / Bailarina y Profesora

Ion Munduate

Koreografoa, Dantzaria eta Irakaslea / Coreógrafo, Bailarín y Profesor

Isaak Erdoiza

Interpretaria / Interprete

Isabel de Naverán

Arte Eszenikoen Ikertzailea eta Irakaslea / Investigadora de Artes Escénicas y Profesora

Itziar del Val

Izaskun Lapaza

Koreografa, Dantzaria eta Irakaslea / Coreógrafa, Bailarina y Profesora

Jaiotz Osa

Dantzari eta koreografoa. OSA+MUJIKA ko zuzendaria.

Jon Maya

Koreografoa eta Zuzendaria / Coreógrafo y Director

Jorge Ferreira

Dantzaria / Bailarín

Judit Ruiz

Dantzaria / Bailarina

Judith Argomaniz

Dantzaria eta Koreografa / Bailarina y Coreógrafa

June Kortazar

Dantza Irakaslea eta Gorputz-Espresioa / Profesora Danza y Expresión Corporal

Koldo Arostegui González

Creador e intérprete danza contemporánea y nuevos lenguajes

Laura Cobo

Irakaslea, Dantzaria eta Koreografa / Profesora, Bailarina y Coreógrafa

Leire Amonarriz

Koreografa, Interpretaria eta Irakaslea / Coreógrafa, Interprete y Profesora

Lidia Egido

Irakaslea / Profesora

Lidia Zoilo

Koreografa, Zuzendaria, Interpretaria eta Irakaslea / Coreógrafa, Directora, Intérprete y Profesora

Lorea Ibarrondo

Irakaslea, Dantzaria eta Koreografa / Profesora, Bailarina y Coreógrafa

Maider Oiarzabal

Dantzaria eta Irakaslea / Bailarina y Profesora

Maider Urrutia

Bitartekaria, Hezkuntza Artistikoa / Mediadora, Educación Artística

María Martín

Bailaora eta Irakaslea / Bailaora y Profesora

María Martín

María Ibarretxe

Dantzaria / Bailarina

Marian Gerrikabeitia

Marta Ortega

Irakaslea / Profesora

Matxalen Bilbao

Koreografa eta Dantzaria / Coreógrafa y Bailarina

Matxalen de Pedro

Koreografa, Dantzaria, Kudeatzailea eta Irakaslea / Coreógrafa, Bailarina, Gestora y Profesora

Mercedes Junguitu

Irakaslea / Profesora

Mikel del Valle

Koreografoa eta Dantzaria / Coreógrafo y Bailarín

Myriam Pérez

Dantza Garaikideko Irakaslea / Profesora de Danza Contemporánea

Myriam Arkaia

Zuzendaria, Programatzaiela eta Kudeatzailea / Directora, Programadora y Gestora

Naiara Rojo

Dantzaria, Sortzaiea, Irakaslea / Bailarina, Creadora, Profesora

Naiara Santacoloma

Dantzaria eta Irakaslea / Bailarina y Profesora

Natalia Garcia

Dantzaria eta Irakaslea / Bailarina y Profesora

Natalia Monge

Organik Konpainiaren Zuzendaria / Directora de la Compañía Organik

Natxo Montero

Dantzaria, Koreografoa eta Irakaslea / Bailarín, Corerógrafo y Profesor

Nerea Martinez

Dantzaria / Bailarina

Noemi Aja

Irakaslea, Dantzaria / Profesora, Bailarina

Nuria Pérez

Dantzaria eta Koreografa / Bailarina y Coreógrafa

Oiane López de Muniain

Oier Araolaza

Dantzaria eta Irakaslea / Bailarín y Profesor

Oihana Varela Aizpurua

Dantzari+koreografa+irakaslea / Bailarina+coreógrafa+profesora

Olatz de Andrés

Koreografa, Dantzaria, Kudeatzailea eta Irakaslea / Coreógrafa, Bailarina, Gestora y Profesora

Pantxika Telleria

Zuzendaria, Koreografa / Directora, Coreógrafa

Pilar Andres

Dantzaria / Bailarina

Pilar Zabala

Ballet Klasikoko Irakaslea / Profesora de Ballet Clásico

Prueba Socio

Robert Jackson

Interpretaria / Intérprete

Rosa Rementeria

Dantzaria eta Irakaslea / Bailarina y Profesora

Silvia Hoyos

Dantzaria eta Irakaslea / Bailarina y Profesora

Tonatiuh Diaz Aguilar

Hezitzailea, Koreografoa eta Dantza Garaikideko Performer / Docente, Coreógrafo y Performer en Danza Contemporánea

Ziomara Hormaetxe

Dantzaria eta Koreografa / Bailarina y Coreógrafa